Sayfa Üstü

Şirket Unvan
GAZİOĞLU YAZILIM A.Ş.
Vergi No
ANTALYA KURUMLAR / 3891846451
Ticaret Sicil No
127468
Adres
KIŞLA MAH. 37 SK. CENGİZHAN APT. 6 102 MURATPAŞA ANTALYA

İŞLETMENİZ VE MÜŞTERİLERİNİZ İÇİN HARİKA DENEYİMLER TASARLIYORUZ.

FİYAT TEKLİFİ AL

HAKKIMIZDA

GAZİOĞLU YAZILIM

Hep aynı şeyi yaparak farklı sonuç elde edemezsiniz!

GAZİOĞLU YAZILIM A.Ş., 2000 yılından beridir tecrübe ve kazanılmış deneyim ile 2023 yılında kuruldu. Ulusak ve Uluslararası olarak şirketlere web tasarımı ve çevrimiçi pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Çoğu yaratıcı ajansın aksine daha verimli bir şekilde çalışarak, daha düşük fiyatlarla yüksek kaliteli web tasarımı sunabiliyoruz. Müşterilerimizle uzaktan çalışarak maliyetleri düşürüyoruz.

GAZİOĞLU YAZILIM A.Ş.

Oluşturduğumuz tüm web siteleri duyarlıdır. Duyarlı bir web sitesi (aynı zamanda mobil dostu olarak da bilinir), farklı ekran boyutlarına uyum sağlayabilen bir web sitesidir. 2015 yılından bu yana, internet erişimi için masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan daha fazla mobil cihaz ve tablet kullanıldığından sadece duyarlı web tasarımı sunmaktayız. Duyarlı bir web sitesi, daha fazla çalışma gerektirdiği ve bu nedenle duyarlı olmayan bir web sitesinden daha pahalı olmasına rağmen, çok daha iyi bir çözümdür.

Profesyonel bir web sitesi, müşterilerinize güven vermek için önemlidir. Web tasarım hizmetimizle, geleneksel yaratıcı ajanslara kıyasla daha verimli bir şekilde çalıştığımız için binlerce lira değerinde gibi görünen bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Deneyimli bir ekibin oluşturduğu iyi tasarlanmış bir web sitesi, dönüşümde de yardımcı olmalıdır. E-ticaret veya potansiyel müşteri odaklı web siteleri gibi dönüşümün kritik olduğu yerlerde, küçük bir değişiklik büyük fark yaratabilir. Örneğin, %1 dönüşüm yapan bir web sitesi, %2'ye çıktığında bu, gerçek anlamda %100'lük bir artış anlamına gelir! Umarız bu, profesyonel web tasarımcıları ile çalışmanın önemini size gösterir.

Profesyonel bir web siteniz olduğunda, çevrimiçi pazarlamanızı nasıl iyileştirebileceğinizi düşünmek isteyebilirsiniz. Web sitenize trafik çekmeye çalışmak için kullanılabilecek bir dizi çeşitli çevrimiçi pazarlama stratejileri sunuyoruz ve eğer bunun işletmenize nasıl fayda sağlayabileceğini tartışmakla ilgileniyorsanız, lütfen uzman ekibimizle iletişime geçin.

Tasarladığımız her web sitesi, dost canlısı web tasarımcılarımızın ekibi tarafından tasarlanıp oluşturulmuştur ve tam içerik yönetimi hakkına sahipsiniz, böylece web sitenizi istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Çalışma biçimimiz yenilikçi, gereksiz maliyetleri ortadan kaldırıyor ve diğer benzer ajanslardan daha düşük fiyatlar sunuyoruz.

Eğer bir dijital ajans arayışı içindeyseniz, sizden haber almayı çok isteriz.

GAZİOĞLU YAZILIM A.Ş. MARKALARIMIZ

FAST AJANS / İstanbul

KRAL TASARIM / Kayseri

MASAL AJANS / Antalya

DİZAYN WEB TASARIM / İzmir

GAZİOĞLU SEO / Türkiye

KURUMSAL
WEB TASARIM

Şirketinizin görünen yüzü olan kurumsal web sitelerinin öneminin farkındayız. Kurumsal kimliğiniz ile bütünleşik kurumsal web siteniz ile kafa karışıklığı yaratmadan mülterilerinize en iyi hizmeti sunabilirsiniz.

KURUMSAL
SEO

GAZİOĞLU markası olarak, müşteri merkezli bir anlayış ile anahtar kelime incelemeleri gerçekleştiriyoruz, web sayfası içeriğimizi mükemmelleştirmeye çalışıyoruz ve teknik SEO ayarları yapıyoruz. Ayrıca, bağlantı oluşturma faaliyetlerinde bulunuyor ve raporlama ile analiz gibi diğer görevleri de yerine getiriyoruz.

KURUMSAL
DİJİTAL PAZARLAMA

Günümüz koşullarında internet ortamında size uygun her platformu kullanarak hem kazancınızı artırabilir hemde marka değerinizi artırabilirsiniz. Size uygun çözümlerimize bakın.

GAZİOĞLU Tasarlar
GAZİOĞLU Programlar
GAZİOĞLU Kodlar
GAZİOĞLU GELİŞTİRİR
GAZİOĞLU ÜRETİR
GAZİOĞLU YAPAR

— 23 Yıllık sektör tecrübesi ile dijital dünyadaki en iyi yardımcınız. —

YÜKSEK DEĞER

Web siteleri fiyat ve kalite açısından değişiklik gösterir ve web tasarım ajanslarını her ikisi açısından karşılaştırmanızı teşvik ederiz. Biz en ucuz olmasak da, paketlerimizi uygun hale getirmek için çok çalıştık ve sunduğumuz kalite için en iyi değeri sunduğumuzu umuyoruz.

Bize çalışmaya karar verirseniz, önceliğimiz belirlenen zaman çerçevesi içerisinde çarpıcı bir web sitesi teslim etmek olacaktır. Web siteniz canlı yayına geçmeden önce ve sonrasında harika bir deneyim yaşamanızı sağlayacağız. Otomatik telefon sistemlerimiz yok ve e-postaları yönetmek için bilet maymunları kullanmıyoruz. Web tasarımcılarımızın ekibi ekstra mesafe kat edecektir. Bu, standart hizmetimizin bir parçasıdır.

BÜYÜK İŞLER İLE BAŞA ÇIKMAK İÇİN GAZİOĞLU YAZILIM A.Ş.

2000 yılından beri iş dünyasındayız. Her yıl kar ettik. Size istikrarlı ve güvenilir bir hizmet sunabilmek için iyi bir konumdayız ve birçok farklı işletmeyle çalışmamıza rağmen, tüm müşterilerimizle olan bireysel ilişkimize değer veriyoruz.

Hiçbir işletme gelecekte ne olacağı konusunda %100 emin olmasa da, mali istikrarımız ve gücümüzle büyük gurur duyarız. İşletmemiz hakkında kamuoyuna açıklanan bilgileri incelemenizi ve bize yardımcı olup olmayacağımıza karar verirken bilinçli bir karar vermenizi teşvik ederiz.